BİLİŞİM VE E-MAİL HİZMETLERİ

E-postanızın kurulumunda destek almak istiyor musunuz? Desktop, Notebook, Tüm Android cihazlarınıza e-mailinizi kurabiliriz. Evinizde veya işyerinizde Mail kurulumunu uzaktan bağlanarak yapabilirsiniz.Destek için iletişime geciniz.

Yedekleme bilişim dünyasında kaçınılmaz işlemlerden biridir. Şirket maillerin yedeklenmesi ileride oluşması muhtemel problemler için önem arz etmektedir.Yedekleme, mailleri bilerek veya yanlışlıkla silinmesi sonucu verilerinizin güvenliğini sağlamaktadır. Desktop veya Laptopdaki e-postalarınızın yedeğini almak istiyorsanız arayınız. Uzaktan bağlanarak e-mal yedeğinizi alabiliriz. Bilgilerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Bütün Mail işlemlerinizi yaparak alıcı adreslerine gönderiyoruz. İstediğiniz gönderici adı ile metin, resim, mailin konusu ve alıcı mail adresini göndermeniz yeterlidir. Kampanya, kutlama, duyuru ve reklamalarınızı ulaştırmak istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Resim veya html formatindaki afiş, bröşur veya bültenlerinizi müşterilerinize, üyelerinize, arkadaşlarınıza, çevrenize ve kitlenize e-posta gönderimi yapabilirsiniz. Adresleri tek tek ekleyebiliriz veya excel ile outlooktan topluca yükleyebiliriz. İrtibat için iletişime geçiniz.

Bilgisayarınız açılmıyorsa, bilgisayarınızda onarılması zor yada onarılamaz durumda hatalar varsa, bilgisayarınıza virüs bulaştıysa, bilgisayarınız çok yavaş ise, yanlışlıkla sistem dosyaları silindiyse, bilgisayarınız mavi ekran hatası veriyorsa hiç şüphesiz bilgisayarınıza yeni işletim sistemi (format atmak) kurmanız gerekmektedir. İşletim Sistemi Kurulum ve Bakımı, driver kurulumları, proğram kurulumları, Acronis True Image, Adsl Kurulum ve Bakım Hizmeti, Yazıcı, Tarayıcı Kurulum ve Bakım için ev veya ofisinizdeki problemlerinizde arayınız.

Bilgisayarlarınıza yaptığımız periyodik bakımlar ile oluşması muhtemel sorunların önüne geçiyoruz. Periyodik kontroller ile verileri yedekleyerek veri kaybını, iş kaybını ve zaman kaybını önlemeye çalışıyoruz. Ayrıca bilgisayardaki sorunları önceden tespit ederek büyük maliyetin önüne geçiyoruz. Notebook ve desktop bakım hizmeti için arayınız.

İş yeri ofis, ev, üniversite, sağlık kuruluşları dahil tüm alanlarda network kurulumunu ve arıza tespitini yaparak çözümler sunuyoruz.PC'yi ağa dahil etme ve ağdan çıkarma, Domain yapısı, wifi ve yazıcı yapısı, camera kurulumları, camera kayıtları, camera ile ilgili problemlerde iletişime geçiniz.

Bilgileriniz bir yatırımdır, onları korumalı ve kaybetmemek için bazı adımlar atmalısınız. Veri kayıplarının 4 sebebi vardır.Bunlar:

  • Donanım Arızaları,
  • Yazılım Hataları,
  • İnsanlardan Kaynaklanan Olaylar,
  • Doğal Afetler,
Bilgi depolama donanımlarının en kritik parçası sabit disktir.Bilgiler sabit diske kayıt edilir. Veri kurtarma, verinin kayıp öncesi hazırlığını kapsar. Yedekleme, güvenilir kurtarmanın ilk adımıdır. Kayıp yaşanmadan yapılmalıdır.Veri kaybına neden olan bir virüs varsa acilen tarama yapılmalı fazla kayıp yaşanmadan temizlenmelidir.Zira İşletim sisteminizi çalışmaz hale getirir.

BECERİLERİMİZ

  • Seo ve Mobil uyumlu Responsive sitenizi yapalım.
  • Ürünlerinizin satışını sanal mağazaya taşıyalım.
  • Siteniz sayfa ve görselleriyle mobil uyumlu olsun.